• Damy Ci lepszą ofertę od tej którą masz – prace wykonujemy własnymi pracownikami o wieloletnim doświadczeniu co pozwala nam obniżać koszty i zaoferować najatrakcyjniejszą ofertę
  • Ocieplamy nawet najniższe stropodachy – wchodzimy tam gdzie inni nie potrafią
  • Znajdziemy dla Ciebie wolny termin – nasze duże zaplecze techniczne pozwala nam reagować na nagłe potrzeby klientów
Wdmuchiwane celulozy Wdmuchiwane celulozy Wdmuchiwane celulozy Wdmuchiwane celulozy

Metodę wdmuchiwania granulatów izolacyjnych stosuje się do ocieplenia:

Bloków mieszkalnych – najskuteczniejsza metoda ocieplenia stropodachów wentylowanych. Znaczne straty ciepła przez te przegrody oraz trudność zastosowania tradycyjnych materiałów izolacyjnych w postaci płyt lub mat ( z uwagi na niewielką wysokość przestrzeni między stropowej). Dzięki atrakcyjnej ofercie cenowej naszej firmy inwestorzy uzyskują 3-5 letni zwrot nakładów inwestycyjnych.

Budynków jednorodzinnych - granulat izolacyjny jest niezwykle skuteczny jako ocieplenie poddasza i dachu skosnego zarówno w starych jak i nowobudowanych domach a także sprawdza się doskonale przy izolacji stropów żelbetowych w budynkach jednorodzinnych z płaskim dachem.

Budynków przemysłowych - zwykle występuje tu docieplenie podwieszonego sufitu lub dachu krytego blachą

Ferm drobiu – z uwagi na fakt że w obiektach tych, o znacznych powierzchniach dachu, utrzymanie odpowiednich temperatur zarówno w zimie jak i w lecie jest bardzo ważne (zabezpieczenie przed przegrzewaniem). Powoduje to, że oferowana przez nas metoda daje efektywne ocieplenie zarówno w nowych obiektach jak i tych już istniejących. Zwrot kosztów inwestycyjnych związanych z ociepleniem stropodachu mieści się w przedziale od 3 do 5 lat

Poddaszy w nowobudowanych domach - granulat izolacyjny doskonale zastępuje wełnę mineralna w matach. Ocieplanie poddasza metodą wdmuchiwania pozwala uniknąć nieszczelności izolacji na stykach przyciętych fragmentów mat z wełny mineralnej/szklanej oraz na styku z elementami budowlanymi. Ocieplanie poddasza metodą wdmuchiwania gwarantuje całkowicie szczelne wypełnienie izolacją dachów o najbardziej skomplikowanych kształtach.

Naprawa ocieplenia poddaszy – częstym problemem w nowo wybudowanych domach są źle ułożone maty ocieplenia poddaszy. Wdmuchiwanie granulatu izolacyjnego pozwala naprawić te błędy bez całkowitej dewastacji całego poddasza.

Dylatacji – to często ostatnia nie ocieplona część budynków wielorodzinnych. Z natury rzeczy dostęp do przestrzeni dylatacyjnej jest bardzo ograniczony. Jednak bez problemu daje się ocieplić metodą pneumatyczną.

Innych przegród budowlanych - wszędzie tam gdzie występują przestrzenie zamknięte i gdzie z różnych względów konieczne jest położenie izolacji termicznej np.: dachy skośne, szachty, mury szczelinowe, kanały przesyłowe C.O..

 
1
W poszyciu dachu wycinamy otwór technologiczny o wymiarach 40x40cm. Robimy go tak by nie uszkodzić żeberek płyt korytkowych. Staramy się wykonać najmniej tego typu otworów by nie ingerować zbytnio w strukturę dachu.
1 2 3 4 5 6 7


Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X