• Damy Ci lepszą ofertę od tej którą masz – prace wykonujemy własnymi pracownikami o wieloletnim doświadczeniu co pozwala nam obniżać koszty i zaoferować najatrakcyjniejszą ofertę
  • Ocieplamy nawet najniższe stropodachy – wchodzimy tam gdzie inni nie potrafią
  • Znajdziemy dla Ciebie wolny termin – nasze duże zaplecze techniczne pozwala nam reagować na nagłe potrzeby klientów
Wdmuchiwane celulozy Wdmuchiwane celulozy Wdmuchiwane celulozy Wdmuchiwane celulozy

O firmie

1. Jesteśmy specjalistami od ocieplania stropodachów metodą wdmuchiwania granulatów izolacyjnych. I to jest nasza praca. Lubimy ją, lubimy gdy możemy wyręczyć naszych Klientów w trudnych zadaniach. Z ciekawością rozwiązujemy nowe zadania.

2. Wyznajemy zasadę, że nasi klienci muszą mieć korzyść, gdy od nas kupują. Jeśli nie zaoszczędzą na materiale, to ograniczą koszty eksploatacji, unikną kosztownych napraw lub będą mogli dochować terminów odbioru robót. Ale muszą mieć korzyść.

3. Aspirujemy do grona najlepszych. I chcemy takimi pozostać. Konkurujemy zaangażowaniem, profesjonalizmem i poświęceniem. I ciągle się uczymy i podnosimy swoje kwalifikacje. Nie oszczędzamy na kosztach szkoleń.

4. Bierzemy odpowiedzialność za usługi które wykonamy. Nie uciekamy, nie wyłączamy telefonów, nie robimy uników. Dlatego nie kłamiemy, nie podpuszczamy klientów na tanie, łatwe do sprzedania rozwiązania. Nie ukrywamy ograniczeń technologicznych, kosztów eksploatacji. My dajemy gwarancję, że wykonana izolacja termiczna spełni swoja funkcję! Zawsze dotrzymujemy terminów.

5. Jesteśmy nowocześni, dobieramy sobie nowoczesnych partnerów, dysponujących i wdrażających najnowsze technologie.

6. Inwestujemy.
Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem i powiększamy nasz park maszynowy. W razie awarii, dysponujemy sprzętem zapasowym.

 
1
W poszyciu dachu wycinamy otwór technologiczny o wymiarach 40x40cm. Robimy go tak by nie uszkodzić żeberek płyt korytkowych. Staramy się wykonać najmniej tego typu otworów by nie ingerować zbytnio w strukturę dachu.
1 2 3 4 5 6 7


Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X