• Damy Ci lepszą ofertę od tej którą masz – prace wykonujemy własnymi pracownikami o wieloletnim doświadczeniu co pozwala nam obniżać koszty i zaoferować najatrakcyjniejszą ofertę
  • Ocieplamy nawet najniższe stropodachy – wchodzimy tam gdzie inni nie potrafią
  • Znajdziemy dla Ciebie wolny termin – nasze duże zaplecze techniczne pozwala nam reagować na nagłe potrzeby klientów
Wdmuchiwane celulozy Wdmuchiwane celulozy Wdmuchiwane celulozy Wdmuchiwane celulozy

Granulat Wełny| CelluTherm

Ta częsta obawa klientów zwykle rozwiewa się gdy tylko zobaczą w jaki sposób roboty są przez nas prowadzone. Wtedy też, na własne oczy mogą zobaczyć czym jest "wdmuchiwanie" granulatu profesjonalnym sprzętem na odległość 3-6m.

Chcąc dać klientom gwarancję, zawsze wchodzimy pod dach i nie robimy tego przez otwory wentylacyjne. Gdy pracownik znajduje się pod dachem, może wizualnie kontrolować jednolite pokrycie granulatem stropu.

Na, życzenie inwestora wykonujemy dokumentację fotograficzna prowadzonych prac ociepleniowych.


Wybierz kwestię:

1. Czy można to zrobic samemu?2. Czy wdmuchujecie granulat przez te otwory z boku ściany co są pod okapem?3. Jak to robicie?4. Jaka jest gwarancja, że to wszędzie tam dojdzie?5. Jak można się z wami umówić?
 
1
W poszyciu dachu wycinamy otwór technologiczny o wymiarach 40x40cm. Robimy go tak by nie uszkodzić żeberek płyt korytkowych. Staramy się wykonać najmniej tego typu otworów by nie ingerować zbytnio w strukturę dachu.
1 2 3 4 5 6 7


Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X