• Damy Ci lepszą ofertę od tej którą masz – prace wykonujemy własnymi pracownikami o wieloletnim doświadczeniu co pozwala nam obniżać koszty i zaoferować najatrakcyjniejszą ofertę
  • Ocieplamy nawet najniższe stropodachy – wchodzimy tam gdzie inni nie potrafią
  • Znajdziemy dla Ciebie wolny termin – nasze duże zaplecze techniczne pozwala nam reagować na nagłe potrzeby klientów
Wdmuchiwane celulozy Wdmuchiwane celulozy Wdmuchiwane celulozy Wdmuchiwane celulozy

Ekofiber Cennik | CelluTherm

Raczej nie. Chyba, że dysponuje się odpowienim sprzętem (agregatem) do rozdrabniania (zakupiony granulat izolacyjny jest bardzo mocno sprasowany) oraz wdmuchiwania granulatu pod stropodach. Z tego co wiem, w naszym kraju nikt nie wypożycza sprzętu do cieplenia dachu metodą wdmuchiwania. Ponad to cena indywdualnego zakupu granulatu (z uwagi na niewieklką ilość - firmy specjalistyczne zwykle zamawiają dostawy całotirowe) może przewyższyć koszt zlecenia ocieplania dachu wyspecjalizoawanej firmie. A jeszcze trzeba doliczyć koszt ewentualnego wynajmu agregatu oraz jego transportu. Własnej robocizny juz nie wliczając.


Wybierz kwestię:

1. Czy można to zrobic samemu?2. Czy wdmuchujecie granulat przez te otwory z boku ściany co są pod okapem?3. Jak to robicie?4. Jaka jest gwarancja, że to wszędzie tam dojdzie?5. Jak można się z wami umówić?
 
1
W poszyciu dachu wycinamy otwór technologiczny o wymiarach 40x40cm. Robimy go tak by nie uszkodzić żeberek płyt korytkowych. Staramy się wykonać najmniej tego typu otworów by nie ingerować zbytnio w strukturę dachu.
1 2 3 4 5 6 7


Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X