• Damy Ci lepszą ofertę od tej którą masz – prace wykonujemy własnymi pracownikami o wieloletnim doświadczeniu co pozwala nam obniżać koszty i zaoferować najatrakcyjniejszą ofertę
  • Ocieplamy nawet najniższe stropodachy – wchodzimy tam gdzie inni nie potrafią
  • Znajdziemy dla Ciebie wolny termin – nasze duże zaplecze techniczne pozwala nam reagować na nagłe potrzeby klientów
Wdmuchiwane celulozy Wdmuchiwane celulozy Wdmuchiwane celulozy Wdmuchiwane celulozy

Czy wdmuchujecie granulat przez te otwory z boku ściany co są pod okapem?

Nie.

W firmie DAXA, wychodzimy z założenia, że klient musi otrzymać od nas wartość której się spodziewa, jeżeli bierzemy za to pieniądze.

Izolacja stropu poprzez wdmuchiwanie granulatu otworami wentylacyjnymi nie gwarantuje tego. Nie ma pewności co do tego, czy izolacja termiczna została rozprowadzona na całym stropodachu. Tym bardziej, że zwykle otwory znajdują się na przeciwległych ścianach w dość znacznych odległościach (8-12m). Co więcej nie ma, żadnej kontroli nad równomiernością rozłożenia warstwy granulatu izolacyjnego. W przestrzeni stropodachu często znajdują się elementy budowlane pzostawione tam w trakcie budowy które w połączeniu  z tendencją do efektu sklepieniowego granulatu wełny mogą spowodować spiętrznie się materiału w przestrzeni stropodachu, dając złudne przeświadczenie o "zapełnieniu komory".

Nie możemy  w ten sposób zapenić  minimalnych standardów jakości wykonaia izolacji.

Dlatego, choć z pewnością znajdziesz gdzieś firmę która w ten sposób to zrobi, my tego tak nie zrobimy.


Wybierz kwestię:

1. Czy można to zrobic samemu?2. Czy wdmuchujecie granulat przez te otwory z boku ściany co są pod okapem?3. Jak to robicie?4. Jaka jest gwarancja, że to wszędzie tam dojdzie?5. Jak można się z wami umówić?
 
1
W poszyciu dachu wycinamy otwór technologiczny o wymiarach 40x40cm. Robimy go tak by nie uszkodzić żeberek płyt korytkowych. Staramy się wykonać najmniej tego typu otworów by nie ingerować zbytnio w strukturę dachu.
1 2 3 4 5 6 7


Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X